Competitie

Deelnemende clubs in de recreantencompetitie

Armada
NAW Gegevens: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst 06-21616513
Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur
Wedstrijdleider: Rik Wijnands • • •
Batave
NAW Gegevens: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo
Speelavond: Donderdag 19.15 uur
Wedstrijdleider: Martin van Knippenbergh • Diepenbroeklaan 77, 5991 PT Baarlo
• 077-4772030, 06-51899873 • martinvanknippenbergh@gmail.com
Destatec
NAW Gegevens: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal)
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein • Haaghuizen 16, 6042 WD Roermond • 0475-326484 • s.klein@home.nl
Helden
NAW Gegevens: Gymzaal basisschool de Liaan, Sterappel 61A, Helden 06-42745902
Speelavond: Dinsdag (team 3 en 4) 20.15 uur en donderdag (team 1 en 2) 20.30 uur
Wedstrijdleider: Frans Dorssers • • 077-3074643 / 06-23976223 • fransdorssers@hetnet.nl
Koningslust
NAW Gegevens: Gemeenschapshuis, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, parkeren kerkplein, ingang kerkzijde 077 – 8508959
Speelavond: Maandag 20.45 uur
Wedstrijdleider: Ans Smits • de Brentjes 85, 5984 NW Koningslust • 077-4653698 / 06-25326215 • joanssmits@home.nl
Leudal
NAW Gegevens: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel 0475-491667
Speelavond: Maandag 20.15 uur
Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels • • 0475-496102 • rienycauven@msn.com
Meppers
NAW Gegevens: Maasbreesestraat 48A, Blerick 06-12307129
Speelavond: Woensdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Thea Hermsen • • 077-3828543 • theahermsen@hotmail.com
Noad
NAW Gegevens: Zalencentrum De Schakel, Broeklaan 2, Reuver 077-4741130
Speelavond: Maandag en donderdag 20.15 uur
Wedstrijdleider: René Teeuwen • • 077-4746074 • teeuwenr@ziggo.nl
Panningen
NAW Gegevens: Min. Calsstraat 3, Panningen 077-3074409
Speelavond: Maandag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Eddy Everaerts • • 077-8502729 / 06-37006666 • eddye77@gmail.com
Seta
NAW Gegevens: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum 077-4673189
Speelavond: dinsdag & donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Raymond Nooijens • • 077-3663335 / 0634002608 • wl@ttvseta.nl
Summa Red Stars
NAW Gegevens: Zuidsingel 2a, Venray 0478-583232
Speelavond: Vrijdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Leo Manders • Stationsweg 135, 5803 AB Venray • 06-45478843 0478-511591 • lmanders@home.nl
t Belke
NAW Gegevens: Gemeenschapshuis De Hamar, Stevensplein 2 Belfeld 077-4751960
Speelavond: Dinsdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Rik Houx • Leijgraaf 240, 5951 GZ Belfeld • 06-11483017 • nttbcompetitie@belke.nl
TTC
NAW Gegevens: Gymzaal, Hoogstraat 38a, Tegelen 077-3738417
Speelavond: Dinsdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Rob op het Veld • Drunselhof 5, 5931 DC Tegelen • 06-52115330 • rob@famophetveld.com
TTV Venlo
NAW Gegevens: Rijnbeekstraat 4 Venlo 06-34763828
Speelavond: Maandag 20.15 uur
Wedstrijdleider: Jesse Massop • • • jesse.massop@hotmail.com
Veta
NAW Gegevens: BMV de Vilgaard, Schandeloseweg 1, Velden
Speelavond: Dinsdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Joep Janssen • Pater Beekerplein 20, 5941 CB Velden • 077-3546009 • competitieleiderveta@home.nl
Wap-in
NAW Gegevens: Gemeenschapshuis de Zandhoek, St. Leonardsweg 1, Wanssum 0478-531518
Speelavond: Donderdag 20.15 uur, bij uitzondering maandag of dinsdag 20.15 uur
Wedstrijdleider: Jack Lensen • Meerloseweg 12, 5861 AC Wanssum • 0478-532770 / 06-23629076 • jackenineke@ziggo.nl
Wijzenbeek Westa
NAW Gegevens: Kloosterlaan 6b, Wessem
Speelavond: Maandag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Jan Creemers • Achter de Bi?nberg 10, 6019 CZ Wessem • 06-11927310 • secretariaat@westa.nl
Zwalocom
NAW Gegevens Lottum:
gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum
Speelavond: Dinsdag 20.15 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn • de Lom de Berghlaan 41, 5973 NK Lottum • 077-4631613 • gerdyoetlottum@gmail.com

NAW Gegevens Grubbenvorst:
Sporthal ’t Haeren, Irenestraat 20, Grubbenvorst
Speelavond: donderdag 20.30 uur